Renovace dveří

Přemýšlíte nad novými dveřmi? Zkuste nejdřív renovaci. Rychlá a dostupná metoda obnovy vašich starých a zašlých dveří. Ráno staré, večer nové.

chci to zkusit

Renovace zárubní

Dveře jsme už vyřešili a teď jsou na řadě zárubně. Renovaci zárubní provádíme přímo u vás doma. Zárubně sladíme s vašimi dveřmi. Nové zárubně rychle a bez bourání.

chci nové zárubně

Vestavěné skříně

Potřebujete úložné prostory? Vyrobíme vám skříně na míru a dle vašich představ! Přijedeme, zaměříme, uděláme kalkulaci a to vše zdarma

chci vědět více...

hodnoceni 5

I já se přidávám ke skupině velmi spokojených zákazníků. Vchodové dveře do bytu jsou velmi pěkně zrenovované. Výsledek předčil očekávání. Trochu jsem se obával renovaci starých zárubní. Výsledek ale vypadá velmi profesionálně a esteticky. Pan Novotný je profík a sympaťák, stejně jako jeho kolega. Vstřícné jednání, jasná domluva, na kterou je spoleh. Všem doporučuji renovaci dveří jakožto nejrychlejší a nejjednodušší cestu k nejhezčím dveřím v domě Díky!

hodnoceni 5

S firmou pana Novotného jsem byla velice spokojená, příjemné jednání, pěkně odvedená práce i dodržení slíbeného termínu.

hodnoceni 5

S firmou pana Novotného jsem byl velmi spokojený.Dodrželi všechny termíny,skvěle odvedená práce za slušnou cenu.Mohu jenom doporučit. Bauer -Kladno

hodnoceni 5

Chtěli bychom firmě Renovace-Novotný poděkovat za profesionálně odvedenou práci. Od prvního kontaktu až k fakturaci vše proběhlo bez problémů. Velmi si ceníme rychlé a vstřícná komunikace při dojednání zakázky, osobní přístup, jasnou domluvu. Výsledek dopadl dle termínu, ceny a předčil naše čekávání. Vřele doporučujeme.

Odborný závod Welle

logo wele

Názory zákazníků

Potřebujete poradit?

Radim Novotný renovace dveří a zárubní

Radim Novotný je vám k dispozici na tel: 603 780 764

Kde renovaci dveří provádíme

Renovaci dveří provádíme v Praze a okolí, Praze západ i východ, v kladně, Mělníku, Slaném

Praha, Praha - západ i východ, Kladno, Slaný, Beroun, Kralupy nad Vltavou, Rakovník, Mělník, Louny a další dle dohody.