Spustili jsme nový web

Nová grafika, více informací, přehlednější navigace.

Nové webové stránky

Jdeme s dobou a tak jsme pro vás připravili zcela nový web. Moderní a jednoduchá grafika, vylepšená navigace, více informací. Tím nekončíme. Asi nejvíc dotazů je ohledně cen. Proto, nyní na stránkách najdete orientační ceník.

spustili jsme nové webové stránky

Více informací a fotek

Připravujeme pro vás zcela nové články o renovacích a o používaných materiálech. Vše bude doplněno o nové a  hezčí fotky, které vypoví asi nejvíce. Také připravujeme zcela novu sekci, kde bude prostor především pro vás, naše zákazníky. Podělte se o svoje zkušenosti s renovací i vy. Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. jak jste byli, či nebyli spokojení. Těšíme se na vaše příspěvky.

Další novinkou, kterou připravujeme jsou často kladené dotazy. Zde si budete moci přečíst nejčastější dotazy našich zákazníků a samozřejmě odpovědi na ně. Takže pokud máte i vy nějakou zajímavou otázku, napište nám ji na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my ji zpracujeme a přidáme do této vznikající sekce.

Slovo závěrem

Jak vidíte je toho celkem dost co jsme udělali a co připravujeme. Takže doufáme že se vám nové stránky budou líbit a že na nich naleznete vše potřebné. Pokud máte nějaké připomínky, nebo nápady, budeme rádi pokud nám je napíšete.

Radim Novotný
www.renovace-novotny.cz

Odborný závod Welle

logo wele

Názory zákazníků

Potřebujete poradit?

Radim Novotný renovace dveří a zárubní

Radim Novotný je vám k dispozici na tel: 603 780 764

Kde renovaci dveří provádíme

Renovaci dveří provádíme v Praze a okolí, Praze západ i východ, v kladně, Mělníku, Slaném

Praha, Praha - západ i východ, Kladno, Slaný, Beroun, Kralupy nad Vltavou, Rakovník, Mělník, Louny a další dle dohody.