Jak probíhá renovace dveří a zárubní

Přijedeme na obhlídku, pomůžeme s výběrem, uděláme cenovou kalkulaci. Objednáte renovaci, přijedeme si pro dveře a v naší dílně je zrenovujeme. Večer vše přivezeme nazpět a je hotovo.

Bezplatná obhlídka dveří

Před každou renovací dveří je zapotřebí obhlídka našeho technika. Nebojte se, tato obhlídka je zcela zdarma. Technik všechny dveře prohlídne, posoudí jejich stav a zaměří si je. Pomůže vám s výběrem typu dveří, vhodným dekorem či prosklením. Zodpoví vám vaše otázky a dotazy. Na základě získaných informací vám zhotoví cenovou kalkulaci.

Mám zájem o renovaci dveří, jak dál?

Pokud se rozhodnete  pro renovaci, zajistíme veškerý materiál a dohodneme se na termínu. Ve smluvený den si ráno přijedeme pro dveře, které si dovezeme do naší dílny, kde máme veškeré potřebné vybavení. Tentýž den odpoledne nebo večer vám přivezeme již nové dveře zpět. V případě, že jste chtěli provést i renovaci zárubní, tak tu uděláme nyní. Poté usadíme dveře zpět a je hotovo. V případě složitějších renovací, nebo při větším množství dveří nejde renovace provést během jednoho dne. V takových to případech se domlouváme dopředu na individuálním postupu tak, aby vám časově vyhovoval.

Renovace zárubní

V případě renovace zárubní, která je prováděna přímo u vás doma, je dobrá vaše přítomnost a spolupráce. Jelikož při renovaci dřevěných zárubní je nutné brousit, doporučujeme si zakrýt okolní nábytek. Míra broušení záleží na tom, jak moc jsou zárubně poškozeny.

Musím renovovat vše najednou, nebo můžu i po částech?

To záleží především na vás. Po technické stránce je to jedno. Použité materiály vynikají stálobarevností a i po letech je dekor stejný jako nový. Nabízené dekory se používají dlouhodobě, takže v renovaci můžete pokračovat i za několik let a vše jsme schopni sladit dle původního materiálu. Takže klidně můžete nechat renovovat jedno patro a za rok další. Výsledek bude, jako bychom vše prováděli v jeden den. Pouze u zárubní doporučujeme provádět všechny najednou a to z časových a finančních důvodů.

chci renovovat dveře


Názory zákazníků

Potřebujete poradit?

Radim Novotný renovace dveří a zárubní

Radim Novotný je vám k dispozici na tel: 603 780 764

Kde renovaci dveří provádíme

Renovaci dveří provádíme v Praze a okolí, Praze západ i východ, v kladně, Mělníku, Slaném

Praha, Praha - západ i východ, Kladno, Slaný, Beroun, Kralupy nad Vltavou, Rakovník, Mělník, Louny a další dle dohody.

Galerie dveří