Renovace dveří

Dveře již dosloužily? Nefungují, jak mají, nebo nesplňují vaše estetické nároky? Zkuste jejich renovaci. Je to jednoduché. Kontaktujte nás, dohodneme termín obhlídky, zaměříme dveře, vybereme společně dekor a provedení, uděláme vám cenovou nabídku a toto všechno zdarma.

3 kroky k novým dveřím

Potřebujete nové dveře? Nechce se vám vyhazovat ty staré? Máme pro vás snadné a rychlé řešení. Renovace dveří! Za pomoci speciální technologie a prvotřídních materiálů proměníme vaše staré dveře na nové. Jak na to?

  1. Vyberte si typ dveří - plné či prosklené a typ prosklení
  2. Zvolte vhodný dekor a sklo pro výplň
  3. Můžete mít i nové kování, zámek či panty, stačí si jen vybrat

chci renovovat dveře


Jak probíhá samotná renovace dveří?

Dveře si u vás ráno vyzvedneme a odvezeme do naší dílny. Zde dveře upravíme dle vašich požadavků (přidáme prosklení nebo naopak zrušíme výplň) a připravíme jejich povrch pro další postup. Na připravené dveře je pomocí speciální technologie nanesena vysoce odolná fólie v požadovaném dekoru. Drobné začištění, osazení kování, pantů či zámku a je hotovo. Nové dveře přivezeme k vám domů a osadíme je zpět do zárubní. V případě zájmu provedeme renovaci zárubní a to přímo u vás doma. Zdá se to být jednoduché a rychlé? Tak to zkuste, nic za to nedáte!

Jaké dveře renovujeme?

Renovaci lze provést jak na dveřích interiérových, tak i na těch vchodových nebo domovních. Navíc u vchodových dveří je možné je dovybavit bezpečnostními prvky. Jedná se zejména o kvalitní cylindrickou vložku, která je odolná proti odvrtání, nebo bezpečnostní závoru s uzavíracími čepy.

Vybrat si můžete z mnoha variant a provedení

Finální vzhled dveří si zvolí každý zákazník sám. K dispozici je velké množství dekorů, skel a kování. Nejdříve si vyberte typ dveří, který se vám líbí. Pak si vyberte vhodný dekor. Pokud chcete dveře s výplní, tak si ještě zvolte vhodné sklo. Máte také možnost si vybrat nové kování od našeho dodavatele. (otevřou se vám stránky našeho dodavatele)

Co stojí renovace dveří

Na tuto velmi častou otázku není jednoduchá odpověď. Každé dveře jsou jiné, každý má jiný požadavek a chce jiné dveře. Proto vám nabízíme bezplatnou obhlídku dveří, na jejímž základě vám uděláme cenovou nabídku. Pokud přece jen chcete alespoň orientační cenu, podívejte se do našeho ceníku renovací.

chci renovovat dveře


Fotky renovovaných dveří

Pro vaši inspiraci se podívejte na pár fotek, jak můžou vypadat vaše nové dveře.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete dozvědět více o renovaci dveří a zárubní, přečtěte si pár zajímavých článků, které jsme pro vás připravili.

chci renovovat dveře

Odborný závod Welle

logo wele

Názory zákazníků

Potřebujete poradit?

Radim Novotný renovace dveří a zárubní

Radim Novotný je vám k dispozici na tel: 603 780 764

Kde renovaci dveří provádíme

Renovaci dveří provádíme v Praze a okolí, Praze západ i východ, v kladně, Mělníku, Slaném

Praha, Praha - západ i východ, Kladno, Slaný, Beroun, Kralupy nad Vltavou, Rakovník, Mělník, Louny a další dle dohody.

Galerie dveří