Vestavěné skříně na míru

Potřebujete úložné prostory? Vyrobíme vám skříně na míru a dle vašich představ!

Proč chtít vestavěnou skříň?

Předností vestavných skříní je maximální využití prostoru. To umožňuje také vnitřní vestavba skříně či šatny, která je navržená přesně podle přání a potřeb zákazníka. Interiér vnitřního prostoru řešíme využitím široké nabídky doplňků, např. - sklopné šatní tyče, zásuvky, police, drátěný program, věšáky, šperkovnice a další.

chci vestavěnou skříň


Každý prostor lze využít

Veškeré rozměry skříně se volí dle individuální potřeby, což umožňuje použití i v půdních vestavbách a netradičních prostorech. Nabízíme kvalitní posuvné systémy, které umožňují navrhovat skříně či šatníky v jakémkoliv interiéru bez omezení.

Materiály na výrobu vestavných skříní

Nepřeberné množství výplní pro posuvné dveře ( lacobel, barevná skla dle vzorníku RAL, lamino, zrcadla), několik typů kování a bezpočet řešení vám umožní sladit vestavěnou skříň (šatnu) se stávajícím interiérem nebo z ní naopak vytvořit dominující část místnosti. Materiál pro výrobu korpusů skříní od výrobců EGGER a KRONOSPAN Kování pro posuvné dveře SERVOLL Kování pro vniřní zásuvky STRONBOX

Ukázky "našich" vestavěných skříní

Nabídka a technické řešení zdarma

Máte zájem o vestavěnou skříň? Není nic jednodušího než nás kontaktovat na tel: +420 739 302 320 nebo vyplnit tento krátký formulář. Ve stanovený den přijde náš technik, vše si zaměří a společně vyberete ze vzorníků materiál a vnitřní vybavení. Cenovou nabídku vám zpracujeme přímo na místě.  Dodání a kompletní montáž do 30 dnů od objednávky.

chci vestavěnou skříň


Termíny a dodávky vestavěných skříní

Dodání a kompletní montáž vestavěných skříní do 30 dnů od vaší objednávky.

Názory zákazníků

Kde montujeme vestavěné skříně

Renovaci dveří provádíme v Praze a okolí, Praze západ i východ, v kladně, Mělníku, Slaném

Praha, Praha - západ i východ, Kladno, Slaný, Beroun, Kralupy nad Vltavou, Rakovník, Mělník, Louny a další dle dohody.