Mám zájem o renovaci

Přemýšlíte o renovaci dveří nebo zárubní? Stačí jen vyplnit krátký formulář a my vás budeme kontaktovat. Dohodneme obhlídku, zpracujeme cenovou kalkulaci. Vše zdarma a nezávazně.

Nezávazná poptávka renovace dveří

Vyplňte tento krátký formulář a my se vám ozveme. Domluvíme se na možném termínu schůzky, během které zaměříme vše potřebné pro zpracování cenové nabídky. Jak obhlídka na místě, tak i cenová kalkulace jsou zcea zdarma. V případě, že neradi formuláře, můžete kontaktovat přímo našeho technika na telefoním čísle 603 780 764, který s vámi vše vyřídí po telefonu.

Poptávková formulář

Vyberte požadovanou službu *

* – takto označené položky jsou povinné

Potřebujete poradit?

Napište nám na info@renovace-novotny.cz, nebo nám zavolejte na tel 603 780 764. Odpovědět na Vaše dotazy je připraven Radim Novotný specialista na renovace dveří a zárubní.

Ukázky naší práce. Prohledněte si renovované dveře a zárubně!

A co na to říkáte vy naši zákaznící

Chtěli bychom firmě Renovace-Novotný poděkovat za profesionálně odvedenou práci. Od prvního kontaktu až k fakturaci vše proběhlo bez problémů. Velmi si ceníme rychlé a vstřícná komunikace při dojednání zakázky, osobní přístup, jasnou domluvu. Výsledek dopadl dle termínu, ceny a předčil naše čekávání. Vřele doporučujeme.
Uživatel 115852

S firmou pana Novotného jsem byla velice spokojená, příjemné jednání, pěkně odvedená práce i dodržení slíbeného termínu.
Jarka Jordakova

S firmou pana Novotného jsem byl velmi spokojený.Dodrželi všechny termíny,skvěle odvedená práce za slušnou cenu.Mohu jenom doporučit. Bauer -Kladno
Miroslav Bauer

I já se přidávám ke skupině velmi spokojených zákazníků. Vchodové dveře do bytu jsou velmi pěkně zrenovované. Výsledek předčil očekávání. Trochu jsem se obával renovaci starých zárubní. Výsledek ale vypadá velmi profesionálně a esteticky. Pan Novotný je profík a sympaťák, stejně jako jeho kolega. Vstřícné jednání, jasná domluva, na kterou je spoleh. Všem doporučuji renovaci dveří jakožto nejrychlejší a nejjednodušší cestu k nejhezčím dveřím v domě Díky!
Jiří Herget