Vyplatí se renovace dveří

My říkáme ano. Ale je potřeba se na to podívat z několika pohledů. Jsou totiž případy, kdy vám renovaci nedoporučíme.

Kdy nemůžeme renovaci doporučit?

  • V případě, že jsou dveře napadeny dřevokaznou houbou nebo aktivním červotočem. Takto postižené dveře opravdu renovovat nemůžeme.
  • Jako provizorní či dočasné řešení. Používané materiály a technologie jsou určeny pro dlouhodobé užívání.

Kdy se 100% vyplatí renovace

U kvalitních a atypických dveří můžeme jednoznačně říci ano. Renovace u těchto dveří je výhodná nejen z finančního hlediska, ale i materiál stávajících dveří je již stálý a nekroutí se na rozdíl od nových dřevěných dveří, kde se toto děje velmi často. Takže pokud doma máte staré ale kvalitní či atypické dveře, tak přesně pro vás je renovace dveří určena.

Kdy je renovace na zvážení

U typizovaných dveří lze na první pohled říci, že je levnější a tudíž výhodnější koupit nové. Ale opravdu se to vyplatí? Musíme si uvědomit, že takovéto dveře moc dlouho nevydrží. Velmi brzy začnou ztrácet barvu, kolem kování začnou být silně ohmatané a poničené. Ve spodní části pro změnu okopané. Jejich životnost není moc dlouhá, ale to se vzhledem k použitým materiálům nemůžeme divit. A co bychom za ty peníze vlastně chtěli.

Proto je na zvážení, jestli nejít cestou vyšší kvality za přiměřenou cenu. Renovované dveře vám oproti typizovaným dveřím nabízí mnohem delší životnost, snadnou a bezproblémovou údržbu a vysokou odolnost proti opotřebení. V tomto nemůžou typizované dveře renovovaným konkurovat. Rozhodnutí je na vás, ale my říkáme zase renovovat.

Podívejte se na pár ukázek renovace

Potřebujete poradit?

Napište nám na info@renovace-novotny.cz, nebo nám zavolejte na tel 603 780 764. Odpovědět na Vaše dotazy je připraven Radim Novotný specialista na renovace dveří a zárubní.

A co na to říkáte vy naši zákaznící

Chtěli bychom firmě Renovace-Novotný poděkovat za profesionálně odvedenou práci. Od prvního kontaktu až k fakturaci vše proběhlo bez problémů. Velmi si ceníme rychlé a vstřícná komunikace při dojednání zakázky, osobní přístup, jasnou domluvu. Výsledek dopadl dle termínu, ceny a předčil naše čekávání. Vřele doporučujeme.
Uživatel 115852

S firmou pana Novotného jsem byla velice spokojená, příjemné jednání, pěkně odvedená práce i dodržení slíbeného termínu.
Jarka Jordakova

S firmou pana Novotného jsem byl velmi spokojený.Dodrželi všechny termíny,skvěle odvedená práce za slušnou cenu.Mohu jenom doporučit. Bauer -Kladno
Miroslav Bauer

I já se přidávám ke skupině velmi spokojených zákazníků. Vchodové dveře do bytu jsou velmi pěkně zrenovované. Výsledek předčil očekávání. Trochu jsem se obával renovaci starých zárubní. Výsledek ale vypadá velmi profesionálně a esteticky. Pan Novotný je profík a sympaťák, stejně jako jeho kolega. Vstřícné jednání, jasná domluva, na kterou je spoleh. Všem doporučuji renovaci dveří jakožto nejrychlejší a nejjednodušší cestu k nejhezčím dveřím v domě Díky!
Jiří Herget