Renovace

Chcete vědět, co je to renovace? Co umíme zrenovovat? Zajímají vás výhody a přednosti renovací? Tak to jste tu správně.

Co je to renovace

Renovace je soubor operací v technologickém postupu, jimiž se opotřebovaná nebo jinak poškozená věc uvede do původního geometrického tvaru a rozměru.  V našem případě hovoříme o renovaci dveří a zárubní. Jednoduše řečeno, renovace dveří je postup, kterým vrátíte dveře do jejich původního stavu a někdy i do lepšího, díky použití vysoce kvalitních materiálů.

Co renovujeme

Naší specializací, jak již bylo výše uvedeno, jsou:

Hlavní výhody renovace

  • rychlá cesta k novým dveřím a zárubním
  • vysoká odolnost proti poškrábání, otlučení, odření a nárazu
  • dlouhá životnost díky kvalitním materiálům
  • snadná údržba
  • stálobarevnost použitých materiálů
  • žádné bourání, žádný prach, žádné stavební práce, žádný hluk

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete dozvědět více o renovaci dveří a zárubní, přečtěte si pár zajímavých článků, které jsme pro vás připravili.

Potřebujete poradit?

Napište nám na info@renovace-novotny.cz, nebo nám zavolejte na tel 603 780 764. Odpovědět na Vaše dotazy je připraven Radim Novotný specialista na renovace dveří a zárubní.

Ukázky naší práce. Prohledněte si renovované dveře a zárubně!

A co na to říkáte vy naši zákaznící

Chtěli bychom firmě Renovace-Novotný poděkovat za profesionálně odvedenou práci. Od prvního kontaktu až k fakturaci vše proběhlo bez problémů. Velmi si ceníme rychlé a vstřícná komunikace při dojednání zakázky, osobní přístup, jasnou domluvu. Výsledek dopadl dle termínu, ceny a předčil naše čekávání. Vřele doporučujeme.
Uživatel 115852

S firmou pana Novotného jsem byla velice spokojená, příjemné jednání, pěkně odvedená práce i dodržení slíbeného termínu.
Jarka Jordakova

S firmou pana Novotného jsem byl velmi spokojený.Dodrželi všechny termíny,skvěle odvedená práce za slušnou cenu.Mohu jenom doporučit. Bauer -Kladno
Miroslav Bauer

I já se přidávám ke skupině velmi spokojených zákazníků. Vchodové dveře do bytu jsou velmi pěkně zrenovované. Výsledek předčil očekávání. Trochu jsem se obával renovaci starých zárubní. Výsledek ale vypadá velmi profesionálně a esteticky. Pan Novotný je profík a sympaťák, stejně jako jeho kolega. Vstřícné jednání, jasná domluva, na kterou je spoleh. Všem doporučuji renovaci dveří jakožto nejrychlejší a nejjednodušší cestu k nejhezčím dveřím v domě Díky!
Jiří Herget