Co je to renovace dveří a zárubní?

Dozvíte se, co říká definice o renovaci. Povíme si, co to znamená renovace dveří a zárubní.

Co je to renovace?

Renovace je soubor operací v technologickém postupu, jimiž se opotřebovaná nebo jinak poškozená věc uvede do původního geometrického tvaru, rozměru, atd. Renovovat se dají starožitnosti, budovy, ale i tonerové kazety do tiskáren. Takto hovoří wikipedie.

Nás ale bude zajímat především, co je to renovace dveří a zárubní. Pokud aplikujeme uvedenou definici na dveře a zárubně, můžeme říci:

Renovace dveří a zárubní je technologický proces, při kterém poškozené a opotřebované dveře uvedeme do původního stavu.

Zde je potřeba říci, že díky použití vysoce kvalitních materiálů jsou dveře v mnoha případech uvedeny dokonce do lepšího stavu než původně. Také nemůžeme tvrdit, že vrátíme dveře do původního geometrického tvaru, jelikož renovace dveří umožňuje změnu typu dveří a z prosklených na plné, nebo naopak.

Co z toho vyplývá?

Renovace dveří je postup, jak ze starých a opotřebovaných dveří můžete udělat dveře zcela nové díky moderním technologiím a kvalitním materiálům. Takže pokud máte doma dveře, které již nesplňují vaše představy, neváhejte a zkuste renovaci.

Podívejte se na pár ukázek renovace

Potřebujete poradit?

Napište nám na info@renovace-novotny.cz, nebo nám zavolejte na tel 603 780 764. Odpovědět na Vaše dotazy je připraven Radim Novotný specialista na renovace dveří a zárubní.

A co na to říkáte vy naši zákaznící

Chtěli bychom firmě Renovace-Novotný poděkovat za profesionálně odvedenou práci. Od prvního kontaktu až k fakturaci vše proběhlo bez problémů. Velmi si ceníme rychlé a vstřícná komunikace při dojednání zakázky, osobní přístup, jasnou domluvu. Výsledek dopadl dle termínu, ceny a předčil naše čekávání. Vřele doporučujeme.
Uživatel 115852

S firmou pana Novotného jsem byla velice spokojená, příjemné jednání, pěkně odvedená práce i dodržení slíbeného termínu.
Jarka Jordakova

S firmou pana Novotného jsem byl velmi spokojený.Dodrželi všechny termíny,skvěle odvedená práce za slušnou cenu.Mohu jenom doporučit. Bauer -Kladno
Miroslav Bauer

I já se přidávám ke skupině velmi spokojených zákazníků. Vchodové dveře do bytu jsou velmi pěkně zrenovované. Výsledek předčil očekávání. Trochu jsem se obával renovaci starých zárubní. Výsledek ale vypadá velmi profesionálně a esteticky. Pan Novotný je profík a sympaťák, stejně jako jeho kolega. Vstřícné jednání, jasná domluva, na kterou je spoleh. Všem doporučuji renovaci dveří jakožto nejrychlejší a nejjednodušší cestu k nejhezčím dveřím v domě Díky!
Jiří Herget