Renovace zárubní

Dveře máte jako nové, ale co ty zárubně. I ty si zaslouží kompletní renovaci. Žádné bourání, žádné stavební úpravy, hezky čistě a rychle.

Zárubně jako nové

Pokud jste se rozhodli pro renovaci dveří, je vhodné provést i renovaci zárubní. Zárubně s dveřmi sjednotíme do vámi zvoleného dekoru, aby spolu vše ladilo. A nebojte se, žádné bourání ani stavební práce. Vše bude rychlé a bez nepořádku. Renovace zárubní se provádí přímo na místě u vás doma.

Jaké zárubně lze renovovat?

kovové zárubně – renovace probíhá přímo u vás doma. Zárubně se potáhnou speciální plastovou folií. Vše probíhá rychle a bez znečištění vašeho domova. U kovových zárubní ještě nabízíme možnost osadit speciální lištu, která opticky rozšíří úzké kovové zárubně. Vše je samozřejmě v požadovaném dekoru.
dřevěné zárubně – postup je stejný jako u kovových zárubní jen s tím rozdílem, že dřevěné zárubně je zapotřebí lehce poupravit a začistit aby fólie dokonale přilnula.

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete dozvědět více o renovaci dveří a zárubní, přečtěte si pár zajímavých článků, které jsme pro vás připravili.

  • Co je to renovace
  • Jak renovace probíhá
  • Vyplatí se renovace dveří?
  • Kdy je lepší renovace a kdy nové dveře
  • Výhody renovace

Podívejte se na pár ukázek, jak vypadá renovace zárubní

Potřebujete poradit?

Napište nám na info@renovace-novotny.cz, nebo nám zavolejte na tel 603 780 764. Odpovědět na Vaše dotazy je připraven Radim Novotný specialista na renovace dveří a zárubní.

A co na to říkáte vy naši zákaznící

Chtěli bychom firmě Renovace-Novotný poděkovat za profesionálně odvedenou práci. Od prvního kontaktu až k fakturaci vše proběhlo bez problémů. Velmi si ceníme rychlé a vstřícná komunikace při dojednání zakázky, osobní přístup, jasnou domluvu. Výsledek dopadl dle termínu, ceny a předčil naše čekávání. Vřele doporučujeme.
Uživatel 115852

S firmou pana Novotného jsem byla velice spokojená, příjemné jednání, pěkně odvedená práce i dodržení slíbeného termínu.
Jarka Jordakova

S firmou pana Novotného jsem byl velmi spokojený.Dodrželi všechny termíny,skvěle odvedená práce za slušnou cenu.Mohu jenom doporučit. Bauer -Kladno
Miroslav Bauer

I já se přidávám ke skupině velmi spokojených zákazníků. Vchodové dveře do bytu jsou velmi pěkně zrenovované. Výsledek předčil očekávání. Trochu jsem se obával renovaci starých zárubní. Výsledek ale vypadá velmi profesionálně a esteticky. Pan Novotný je profík a sympaťák, stejně jako jeho kolega. Vstřícné jednání, jasná domluva, na kterou je spoleh. Všem doporučuji renovaci dveří jakožto nejrychlejší a nejjednodušší cestu k nejhezčím dveřím v domě Díky!
Jiří Herget