Ceny renovací

Kolik to bude stát? Jedna z nejčastějších otázek. Jednoduchá odpověď ale není. Každé dveře jsou jiné a stejné je to s cenou.

Cena za renovaci dveří a zárubní

Cena za renovaci dveří, popř. dalších námi nabízených služeb, je dle našeho názoru věc která zákazníka zajímá především. Možná Vás hned na úvod zklameme, ale cenu není možné přesně a jednorázově určit. Záleží na mnoho okolnostech, např. na rozsahu a stavu dveří a především na Vašich dalších individuálních požadavcích.

Ale nebojte! Cenovou nabídku vám uděláme. A to zdarma!

Na základě obhlídky vašich dveří vám zcela zdarma zpracujeme cenovou kalkulaci. Při obhlídce naším technikem, přesně zaměříme dveře, zjistíme jejich stav a doporučíme vám jak dveře renovovat. Společně vybereme dekor, stanovýme rozsah prací a také si řekneme jak dlouho renovace bude trvat a jaký bude postup. Na základě získaných informací Vám zhotovíme kompletní cenovou kalkulaci. Cena je konečná. Žádné vícepráce či nenadálé výdaje. To opravdu  není náš styl.

Podívejte se na pár ukázek renovace

Potřebujete poradit?

Napište nám na info@renovace-novotny.cz, nebo nám zavolejte na tel 603 780 764. Odpovědět na Vaše dotazy je připraven Radim Novotný specialista na renovace dveří a zárubní.

A co na to říkáte vy naši zákaznící

Chtěli bychom firmě Renovace-Novotný poděkovat za profesionálně odvedenou práci. Od prvního kontaktu až k fakturaci vše proběhlo bez problémů. Velmi si ceníme rychlé a vstřícná komunikace při dojednání zakázky, osobní přístup, jasnou domluvu. Výsledek dopadl dle termínu, ceny a předčil naše čekávání. Vřele doporučujeme.
Uživatel 115852

S firmou pana Novotného jsem byla velice spokojená, příjemné jednání, pěkně odvedená práce i dodržení slíbeného termínu.
Jarka Jordakova

S firmou pana Novotného jsem byl velmi spokojený.Dodrželi všechny termíny,skvěle odvedená práce za slušnou cenu.Mohu jenom doporučit. Bauer -Kladno
Miroslav Bauer

I já se přidávám ke skupině velmi spokojených zákazníků. Vchodové dveře do bytu jsou velmi pěkně zrenovované. Výsledek předčil očekávání. Trochu jsem se obával renovaci starých zárubní. Výsledek ale vypadá velmi profesionálně a esteticky. Pan Novotný je profík a sympaťák, stejně jako jeho kolega. Vstřícné jednání, jasná domluva, na kterou je spoleh. Všem doporučuji renovaci dveří jakožto nejrychlejší a nejjednodušší cestu k nejhezčím dveřím v domě Díky!
Jiří Herget