Vestavěné skříně na míru

Potřebujete úložné prostory? Vyrobíme vám skříně na míru a dle vašich představ!

Proč chtít vestavěnou skříň?

Předností vestavných skříní je maximální využití prostoru. To umožňuje také vnitřní vestavba skříně či šatny, která je navržená přesně podle přání a potřeb zákazníka. Interiér vnitřního prostoru řešíme využitím široké nabídky doplňků, např. – sklopné šatní tyče, zásuvky, police, drátěný program, věšáky, šperkovnice a další.

Každý prostor lze využít

Veškeré rozměry skříně se volí dle individuální potřeby, což umožňuje použití i v půdních vestavbách a netradičních prostorech. Nabízíme kvalitní posuvné systémy, které umožňují navrhovat skříně či šatníky v jakémkoliv interiéru bez omezení.

Materiály na výrobu vestavných skříní

Nepřeberné množství výplní pro posuvné dveře ( lacobel, barevná skla dle vzorníku RAL, lamino, zrcadla), několik typů kování a bezpočet řešení vám umožní sladit vestavěnou skříň (šatnu) se stávajícím interiérem nebo z ní naopak vytvořit dominující část místnosti. Materiál pro výrobu korpusů skříní od výrobců EGGER a KRONOSPAN Kování pro posuvné dveře SERVOLL Kování pro vniřní zásuvky STRONBOX

Ukázky „našich“ vestavěných skříní

Nabídka a technické řešení zdarma

Máte zájem o vestavěnou skříň? Není nic jednodušího než nás kontaktovat na tel: +420 739 302 320 nebo vyplnit tento krátký formulář. Ve stanovený den přijde náš technik, vše si zaměří a společně vyberete ze vzorníků materiál a vnitřní vybavení. Cenovou nabídku vám zpracujeme přímo na místě. Dodání a kompletní montáž do 30 dnů od objednávky.

Termíny a dodávky vestavěných skříní

Dodání a kompletní montáž vestavěných skříní do 30 dnů od vaší objednávky.

Potřebujete poradit?

Napište nám na info@renovace-novotny.cz, nebo nám zavolejte na tel 603 780 764. Odpovědět na Vaše dotazy je připraven Radim Novotný specialista na renovace dveří a zárubní.

A co na to říkáte vy naši zákaznící

Chtěli bychom firmě Renovace-Novotný poděkovat za profesionálně odvedenou práci. Od prvního kontaktu až k fakturaci vše proběhlo bez problémů. Velmi si ceníme rychlé a vstřícná komunikace při dojednání zakázky, osobní přístup, jasnou domluvu. Výsledek dopadl dle termínu, ceny a předčil naše čekávání. Vřele doporučujeme.
Uživatel 115852

S firmou pana Novotného jsem byla velice spokojená, příjemné jednání, pěkně odvedená práce i dodržení slíbeného termínu.
Jarka Jordakova

S firmou pana Novotného jsem byl velmi spokojený.Dodrželi všechny termíny,skvěle odvedená práce za slušnou cenu.Mohu jenom doporučit. Bauer -Kladno
Miroslav Bauer

I já se přidávám ke skupině velmi spokojených zákazníků. Vchodové dveře do bytu jsou velmi pěkně zrenovované. Výsledek předčil očekávání. Trochu jsem se obával renovaci starých zárubní. Výsledek ale vypadá velmi profesionálně a esteticky. Pan Novotný je profík a sympaťák, stejně jako jeho kolega. Vstřícné jednání, jasná domluva, na kterou je spoleh. Všem doporučuji renovaci dveří jakožto nejrychlejší a nejjednodušší cestu k nejhezčím dveřím v domě Díky!
Jiří Herget