Renovace dveří

Dveře již dosloužily? Nefungují, jak mají, nebo nesplňují vaše estetické nároky? Zkuste jejich renovaci. Je to jednoduché. Kontaktujte nás, dohodneme termín obhlídky, zaměříme dveře, vybereme společně dekor a provedení, uděláme vám cenovou nabídku a toto všechno zdarma.

3 kroky k novým dveřím

Potřebujete nové dveře? Nechce se vám vyhazovat ty staré? Máme pro vás snadné a rychlé řešení. Renovace dveří! Za pomoci speciální technologie a prvotřídních materiálů proměníme vaše staré dveře na nové. Jak na to?

Vyberte si typ dveří – plné či prosklené a typ prosklení
Zvolte vhodný dekor a sklo pro výplň
Můžete mít i nové kování, zámek či panty, stačí si jen vybrat

Jak probíhá samotná renovace dveří?

Dveře si u vás ráno vyzvedneme a odvezeme do naší dílny. Zde dveře upravíme dle vašich požadavků (přidáme prosklení nebo naopak zrušíme výplň) a připravíme jejich povrch pro další postup. Na připravené dveře je pomocí speciální technologie nanesena vysoce odolná fólie v požadovaném dekoru. Drobné začištění, osazení kování, pantů či zámku a je hotovo. Nové dveře přivezeme k vám domů a osadíme je zpět do zárubní. V případě zájmu provedeme renovaci zárubní a to přímo u vás doma. Zdá se to být jednoduché a rychlé? Tak to zkuste, nic za to nedáte!

Jaké dveře renovujeme?

Renovaci lze provést jak na dveřích interiérových, tak i na těch vchodových nebo domovních. Navíc u vchodových dveří je možné je dovybavit bezpečnostními prvky. Jedná se zejména o kvalitní cylindrickou vložku, která je odolná proti odvrtání, nebo bezpečnostní závoru s uzavíracími čepy.

Vybrat si můžete z mnoha variant a provedení

Finální vzhled dveří si zvolí každý zákazník sám. K dispozici je velké množství dekorů, skel a kování. Nejdříve si vyberte typ dveří, který se vám líbí. Pak si vyberte vhodný dekor. Pokud chcete dveře s výplní, tak si ještě zvolte vhodné sklo. Máte také možnost si vybrat nové kování od našeho dodavatele. (otevřou se vám stránky našeho dodavatele)

Co stojí renovace dveří

Na tuto velmi častou otázku není jednoduchá odpověď. Každé dveře jsou jiné, každý má jiný požadavek a chce jiné dveře. Proto vám nabízíme bezplatnou obhlídku dveří, na jejímž základě vám uděláme cenovou nabídku. Pokud přece jen chcete alespoň orientační cenu, podívejte se do našeho ceníku renovací.

Ukázky naší práce

Pro vaši inspiraci se podívejte na pár fotek, jak můžou vypadat vaše nové dveře.

Potřebujete poradit?

Napište nám na info@renovace-novotny.cz, nebo nám zavolejte na tel 603 780 764. Odpovědět na Vaše dotazy je připraven Radim Novotný specialista na renovace dveří a zárubní.

A co na to říkáte vy naši zákaznící

Chtěli bychom firmě Renovace-Novotný poděkovat za profesionálně odvedenou práci. Od prvního kontaktu až k fakturaci vše proběhlo bez problémů. Velmi si ceníme rychlé a vstřícná komunikace při dojednání zakázky, osobní přístup, jasnou domluvu. Výsledek dopadl dle termínu, ceny a předčil naše čekávání. Vřele doporučujeme.
Uživatel 115852

S firmou pana Novotného jsem byla velice spokojená, příjemné jednání, pěkně odvedená práce i dodržení slíbeného termínu.
Jarka Jordakova

S firmou pana Novotného jsem byl velmi spokojený.Dodrželi všechny termíny,skvěle odvedená práce za slušnou cenu.Mohu jenom doporučit. Bauer -Kladno
Miroslav Bauer

I já se přidávám ke skupině velmi spokojených zákazníků. Vchodové dveře do bytu jsou velmi pěkně zrenovované. Výsledek předčil očekávání. Trochu jsem se obával renovaci starých zárubní. Výsledek ale vypadá velmi profesionálně a esteticky. Pan Novotný je profík a sympaťák, stejně jako jeho kolega. Vstřícné jednání, jasná domluva, na kterou je spoleh. Všem doporučuji renovaci dveří jakožto nejrychlejší a nejjednodušší cestu k nejhezčím dveřím v domě Díky!
Jiří Herget