Renovace zárubní

Dveře máte jako nové, ale co ty zárubně. I ty si zaslouží kompletní renovaci. Žádné bourání, žádné stavební úpravy, hezky čistě a rychle.

Zárubně jako nové

Pokud jste se rozhodli pro renovaci dveří, je vhodné provést i renovaci zárubní. Zárubně s dveřmi sjednotíme do vámi zvoleného dekoru, aby spolu vše ladilo. A nebojte se, žádné bourání ani stavební práce. Vše bude rychlé a bez nepořádku. Renovace zárubní se provádí přímo na místě u vás doma.

Jaké zárubně lze renovovat?

  • kovové zárubně - renovace probíhá přímo u vás doma. Zárubně se potáhnou speciální plastovou folií. Vše probíhá rychle a bez znečištění vašeho domova. U kovových zárubní ještě nabízíme možnost osadit speciální lištu, která opticky rozšíří úzké kovové zárubně. Vše je samozřejmě v požadovaném dekoru.
  • dřevěné zárubně - postup je stejný jako u kovových zárubní jen s tím rozdílem, že dřevěné zárubně je zapotřebí lehce poupravit a začistit aby fólie dokonale přilnula.

chci renovovat zárubně


Podívejte se na pár ukázek, jak vypadá renovace zárubní

 

Chcete vědět víc?

Pokud se chcete dozvědět více o renovaci dveří a zárubní, přečtěte si pár zajímavých článků, které jsme pro vás připravili.

Názory zákazníků

Potřebujete poradit?

Radim Novotný renovace dveří a zárubní

Radim Novotný je vám k dispozici na tel: 603 780 764

Kde renovaci dveří provádíme

Renovaci dveří provádíme v Praze a okolí, Praze západ i východ, v kladně, Mělníku, Slaném

Praha, Praha - západ i východ, Kladno, Slaný, Beroun, Kralupy nad Vltavou, Rakovník, Mělník, Louny a další dle dohody.

Galerie dveří