Vyplatí se renovace dveří

My říkáme ano. Ale je potřeba se na to podívat z několika pohledů. Jsou totiž případy, kdy vám renovaci nedoporučíme.

Kdy nemůžeme renovaci doporučit?

  • V případě, že jsou dveře napadeny dřevokaznou houbou nebo aktivním červotočem. Takto postižené dveře opravdu renovovat nemůžeme.
  • Jako provizorní či dočasné řešení. Používané materiály a technologie jsou určeny pro dlouhodobé užívání.

Kdy se 100% vyplatí renovace

U kvalitních a atypických dveří můžeme jednoznačně říci ano. Renovace u těchto dveří je výhodná nejen z finančního hlediska, ale i materiál stávajících dveří je již stálý a nekroutí se na rozdíl od nových dřevěných dveří, kde se toto děje velmi často. Takže pokud doma máte staré ale kvalitní či atypické dveře, tak přesně pro vás je renovace dveří určena.

Kdy je renovace na zvážení

U typizovaných dveří lze na první pohled říci, že je levnější a tudíž výhodnější koupit nové. Ale opravdu se to vyplatí? Musíme si uvědomit, že takovéto dveře moc dlouho nevydrží. Velmi brzy začnou ztrácet barvu, kolem kování začnou být silně ohmatané a poničené. Ve spodní části pro změnu okopané. Jejich životnost není moc dlouhá, ale to se vzhledem k použitým materiálům nemůžeme divit. A co bychom za ty peníze vlastně chtěli.

Proto je na zvážení, jestli nejít cestou vyšší kvality za přiměřenou cenu. Renovované dveře vám oproti typizovaným dveřím nabízí mnohem delší životnost, snadnou a bezproblémovou údržbu a vysokou odolnost proti opotřebení. V tomto nemůžou typizované dveře renovovaným konkurovat. Rozhodnutí je na vás, ale my říkáme zase renovovat.

chci renovovat dveře


Chcete vědět víc?

Pokud se chcete dozvědět více o renovaci dveří a zárubní, přečtěte si pár zajímavých článků, které jsme pro vás připravili.

Názory zákazníků

Potřebujete poradit?

Radim Novotný renovace dveří a zárubní

Radim Novotný je vám k dispozici na tel: 603 780 764

Kde renovaci dveří provádíme

Renovaci dveří provádíme v Praze a okolí, Praze západ i východ, v kladně, Mělníku, Slaném

Praha, Praha - západ i východ, Kladno, Slaný, Beroun, Kralupy nad Vltavou, Rakovník, Mělník, Louny a další dle dohody.

Galerie dveří